Biblioteka dla gości

rozsiądź się wygodnie i... poczytaj

Przygotowując kompleksową ofertę, nie zapomnieliśmy również o tych z Państwa, którym do relaksu niezbędna jest dobra powieść. Nasze wciąż poszerzane zasoby książkowe zapraszają wszystkich gości do zatopienia się w przyjemnej lekturze, w specjalnie przygotowanym do tego kąciku lub w zaciszu własnego pokoju.

W Bibliotece Urocza Art zarówno ci najmłodsi, jak i trochę starsi znajdą coś dla siebie. Wyposażona jest w komfortowy i klimatyczny kącik do czytania.

Nasza biblioteka jest nieodpłatnie udostępniana dla gości pensjonatu podczas całego ich pobytu. W trakcie korzystania z jej zasobów można także zamówić w recepcji pensjonatu kawę, herbatę, napoje lub codziennie świeżo upieczone ciasto dnia. Można spędzić w ten sposób dowolną ilość czasu, jednak największą popularnością opcja ta cieszy się w pochmurne dni, kiedy przytulne wnętrze pensjonatu szczególnie zachęca do spokojnego wypoczynku z książką w dłoni.

Pośród dostępnych pozycji znaleźć można zarówno najnowsze hity, jak i klasyczne dzieła literatury. Są wśród nich romanse, książki obyczajowe, kryminały, czy poradniki. Nie zabrakło również książek dla dzieci, które dzięki swoim pięknym ilustracjom, stanowią jedną z licznych dostępnych u nas atrakcji dla najmłodszych.

Każda książka oznaczona jest logiem Urocza Art Pensjonat. Uprzejmie prosimy o zwrot książek do biblioteki przed zakończeniem pobytu w pensjonacie.