Masaże rehabilitacyjne

zrelaksuj się podczas masażu w zaciszu swojego pokoju

Wszyscy goście naszego pensjonatu zasługują na kompleksową opiekę ze strony obsługi. To dlatego obok komfortowych pokoi i apartamentów oferujemy Państwu pyszne wyżywienie, wycieczki dodatkowe czy możliwość wypożyczania sprzętu do uprawiania różnych sportów. Dopełnieniem naszej oferty są masaże rehabilitacyjne, klasyczne i relaksacyjne wykonywane na życzenie gości w zaciszu ich pokoi przez profesjonalnego masażystę.

Korzyści płynące z masażu są niezliczone i do jego zalet nie trzeba przekonywać nikogo, kto chociaż raz miał okazję skorzystać z tego zabiegu. Dobrze dobrany rodzaj masażu pozwala ciału odprężyć się, co wpływa także na rozluźnienie psychiczne. Proponowane masaże rehabilitacyjne stanowią doskonałe uzupełnienie całej oferty zdrowego wypoczynku, szczególnie dla osób na co dzień mocno zapracowanych oraz seniorów.

Klasyczny masaż relaksacyjny sprawdzi się jako propozycja dla niemal każdego, a także może być dobrym wstępem do późniejszej aktywności fizycznej. Niezależnie od powodu, z jakiego skorzystają Państwo z masażu, warto ustalić z masażystą indywidualne potrzeby oraz ograniczenia organizmu. Pomoże to wybrać masaż najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb oraz taki, który przyniesie ciału najwięcej korzyści.

Obsługa recepcji udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących masaży oraz dokona rezerwacji o dogodnej dla Państwa porze.