Przejażdżki dorożką

przejażdżka dorożką latem i zimą

Jeżeli lubią Państwo niekonwencjonalne sposoby na poznawanie nowych miejsc, warto rozważyć przejażdżkę dorożką po okolicy pensjonatu i miasteczka.

Krynicę można zwiedzać pieszo lub podczas wycieczki rowerowej, o czym doskonale wie każdy turysta. Dodatkową atrakcją jest przejażdżka dorożką, polecana zarówno dorosłym, jak i rodzinom z dziećmi. Podczas podróży pojazdem konnym to samo miasto widzi się w innym świetle, a wycieczka nabiera dzięki temu niecodziennego klimatu. Przejażdżka dorożką to nie tylko typowa regionalna atrakcja, ale również doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku. Kryniccy dorożkarze znają Krynicę-Zdrój oraz jej okolicę jak własną kieszeń i są w stanie doprowadzić nas w ich najbardziej malownicze zakamarki.

Specjalnie dla naszych Gości organizujemy przejażdżki dorożkami zarówno latem, jak i zimą. Latem proponujemy wycieczkę wozami po malowniczych zielonych lasach i górach, a także po samej Krynicy-Zdrój. Wygodnie podziwiać można w ten sposób zabytki i wszystkie zakątki uzdrowiska. Zimą zapraszamy na przejażdżkę saniami po szczytach gór wokół Krynicy. Jeśli wycieczka organizowana jest wieczorem, wzbogacą ją pochodnie. Podczas wyprawy jej dorośli uczestnicy rozgrzewać się mogą grzanym winem.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją. Nasza obsługa z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania związane z organizacją przejażdżki.