BLOG

poczytaj o nas

Poznaj atrakcje Krynicy-Zdrój

Poznaj atrakcje Krynicy-Zdrój

Pobyt w górskim uzdrowisku to nie tylko szansa na podreperowanie zdrowia, ale również możliwość spędzenia czasu  w bliskości szeregu pieszych szlaków i nowoczesnej architektury. Z ciekawostek warto wiedzieć, że to właśnie Krynica-Zdrój nosi miano perły górskich uzdrowisk, ze względu na bogactwo atrakcji do zwiedzania zarówno zimą, jak i latem.

Jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują w górach?

Jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują w górach?

Piękno gór jest w zasadzie bezdyskusyjne. Wiele osób uwielbia zarówno same góry, jak i wycieczki po pięknych szlakach prowadzących od szczytu do szczytu. To także dobry sposób na wyciszenie i zresetowanie głowy po ciężkim okresie w pracy. Jednak warto pamiętać, że góry, choć piękne, bywają też bardzo niebezpieczne. Czy wiemy więc jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują w górach?

Jak aktywnie wypoczywać w górach?

Jak aktywnie wypoczywać w górach?

Polskie góry przyciągają co roku tysiące turystów, a każdy z nich marzy o idealnym wypoczynku. Dla jednych oznacza to leżenie na hotelowym leżaku lub korzystanie z dobrodziejstw ośrodków SPA, dla innych różne formy aktywnego wypoczynku, które gwarantują świetną zabawę i dawkę pozytywnych emocji. W zależności od pory roku urlopowicze mogą zdecydować się na różne propozycje dynamicznego spędzenia wolnego czasu.

Zafunduj dziadkom wspaniały zdrowy wypoczynek

Zafunduj dziadkom wspaniały zdrowy wypoczynek

Nikt nie potrafi kochać tak szczerze i bezwarunkowo jak dziadek i babcia. Czuwają, by ich wnuczęta wzrastały w poczuciu akceptacji i pojawiają się zawsze, gdy ich pomoc jest niezbędna. Jednak i oni potrzebują chwili wytchnienia oraz oderwania od codzienności. Pewnie domyślasz się, że najlepszą do tego okazją będzie zorganizowanie dziadkom urlopu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby seniorzy wrócili pełni…

Jak zaplanować romantyczny weekend?

Jak zaplanować romantyczny weekend?

O każdy związek należy dbać niezależnie od tego, jak długo jesteśmy ze sobą. Idealną okazją do umacniania więzi, a czasami odnajdywania siebie na nowo są weekendowe wyjazdy we dwoje. Ich zaplanowanie jest prostsze niż nam się wydaje, o czym, mamy nadzieję, przekona poniższy tekst.

Co dziś zjemy na śniadanie?

Co dziś zjemy na śniadanie?

To pytanie nasuwa nam się na myśl każdego dnia!  Grunt, to zjeść apetycznie i domowo, by dostarczyć ciału niezbędnej energii oraz nasycić się na długie godziny. My spełniamy wszystkie te kryteria i oferujemy smaczne, różnorodne śniadania. Obiecujemy że każdy znajdzie coś dla siebie…

Zimowa aura nas nie opuszcza

Zimowa aura nas nie opuszcza

Co się z tą pogodą stało? W zimie wcale nie jest biało… Gdzie ten luty, groźny, zły, który szczerzył mrozu kły… Uff na szczęście nas ten wierszyk nie dotyczy. Zima to jedna z najbardziej oczekiwanych przez większość dzieci pora roku. Niestety, w tym roku jest ona raczej sporym rozczarowaniem. No, bo jak tu się cieszyć z jej uroków, gdy zamiast…

Kiedyś vs dziś

Kiedyś vs dziś

Z biegiem lat wiele się zmieniło. I powstał nowy Chellenge ,,kiedyś vs dziś”. My też nie pozostajemy w tyle. Nasze patio z 2013r i dziś… Patio kiedyś to – skarpa z popękanym betonem, a dziś możemy na nim posiedzieć, odpocząć, napić się kawy lub poczytać książkę.

Grudzień? Tak to już grudzień!

Grudzień?  Tak to już grudzień!

Kiedy myślimy o grudniu mamy przed oczami wspaniałe ośnieżone stoki narciarskie. Dla tych, który uwielbiają zimowe szaleństwo i nie straszny jest im mróz czy śnieg mamy wspaniałą wiadomość … Krynickie stoki są już otwarte i czekają na pierwszych Gości ! Serdecznie zapraszamy do spędzenia aktywnego wypoczynku we wspaniałym górskim klimacie. Planując wypoczynek często zwracana jest uwaga na lokalizację obiektu noclegowego….

…

Szanowni Goście i Przyjaciele UROCZA ART PENSJONAT „Żeby osiągnąć sukces musisz najpierw uwierzyć, że możesz to zrobić” – Nikos Kazantzakis Z wielką radością informujemy, iż w tym roku mija 5 lat odkąd Nasz Pensjonat jest pod opieką naszych obecnych Właścicieli. Dziękujemy im za to, że w nas wierzą, za wsparcie i zaufanie jakim Nas darzą, a przede wszystkim za wysiłek…