Idealny dla Niej, idealny dla Niego…

 

Relaks jest zazwyczaj rzeczą, na którą w codziennej pogoni nie mamy czasu i odkładamy go na wieczne „,później”. Warto więc choć raz na jakiś czas, w czasie nawet najkrótszego urlopu znaleźć chwilę na pozwolenie sobie, by myśli odpłynęły a ciało się zrelaksowało. Dzięki terapii masażem można pozbyć się stresu oraz osiągnąć równowagę ciała i umysłu, masaż nie tylko relaksuje, ale także rozluźnia mięśnie, zmniejsza napięcie, a efekty jego działania utrzymują się nawet do kilku tygodni.

W naszej ofercie już od dzisiaj:

  • Czekoladowe zapomnienie – masaż aromatyczną czekoladą wprowadza w świat pełen słodyczy i głębokiego odprężenia, niweluje napięcia, relaksuje, pozostawia skórę gładką i nawilżoną.

Do wyboru masaż całego ciała – czas trwania 40 min lub częściowy czas trwania 20 min.

  • Pomarańczowa chwilka  – masaż gorącym olejkiem pomarańczowym pobudza zmysły, działa kojąco na nerwy, niweluje bóle głowy, ujędrnia oraz nawilża zmęczona skórę. Otula ciało przyjemną nutą pomarańczy.

Do wyboru masaż całego ciała czas trwania 40 min lub częściowy czas trwania 20 min.

  • Masaż twarzy – na 100% olejku arganowym pobudza mięśnie do pracy, silnie ujędrnia, dotlenia oraz rozświetla skórę. Działa antystresowo, głęboko relaksuje oraz opóźnia proces starzenia się skóry.

Czas trwania zabiegu 20 min .