Bagaż, a raczej brak miejsca w bagażu spędza nam sen z powiek tuż przed wyjazdem. Być może jednak swój bagaż będziemy mogli ograniczyć wiedząc co już znajduje się na miejscu naszego pobytu i czego nie musimy ze sobą zabierać, a tym samym oszczędzimy miejsce w swojej walizce.

Ręczniki

W Urocza Art Pensjonat tuż po przyjeździe w pokoju czekały będą na Ciebie ręczniki. To niewątpliwie przedmiot zajmujący dużą część naszego bagażu. Zrezygnowanie z niego to dużo miejsca na inne, ważne przedmioty tj. np jeszcze jedna para butów, albo sukienka, czy też niezbędna następna bluzka 🙂 W Uroczej każdy Gość otrzymuje ręcznik mały oraz duży, które zmieniane są zgodnie z harmonogramem pensjonatu, co 3 dni. Jeśli nasi Goście życzą sobie częściej zmianę ręczników zawsze można o to poprosić naszą obsługę. Ręczniki na miejscu wypoczynku w standardzie to bardzo wygodne udogodnienie podczas urlopu!

Kosmetyki

Zapomnieliście żelu pod prysznic? Zastanawiacie się jak zapakować mydło? O tych problemach możecie zapomnieć przed wyjazdem. Każda łazienka w Urocza Art Pensjonat wyposażona jest w kosmetyki. Nie musicie zabierać ze sobą mydła, czy żelu pod prysznic. To wszystko znajdziecie w swoim pokoju!

Suszarka do włosów

Suszarkę na wyposażeniu pokoju docenią w szczególności kobiety, chociaż Panowie też często z nich korzystają. Suszarka to tuż po ręcznikach przedmiot, który bardzo obciąża naszą walizkę. Do Uroczej nie musicie brać swoich suszarek. Każdy zarówno pokój jak i apartament wyposażone są w standardzie w suszarki do włosów znajdujące się w łazienkach.

Czajnik

Podróżując z małymi dziećmi często zastanawiamy się, czy u celu naszej podróży będzie… po prostu czajnik. To podstawowa rzecz, w którą zaopatrzony jest każdy rodzic małego dziecka. W naszych pokojach znajdują się zestawy powitalne, które wyposażone są w czajniki, dzięki temu nie musicie prosić recepcji o wrzątek.

Fani porannej kawy, czy wieczornej herbaty także będą z tego powodu zadowoleni. Każdy zestaw powitalny zawiera także kawę, herbatę oraz cukier, czyli wszystko co każdego poranka, nawet jeszcze przed śniadaniem jest nam potrzebne!